Artykuł sponsorowany.

Jeden z najcenniejszych składników naszej diety. Jedna z substancji, która bez wątpienia powinna być na stałe obecna w naszym jadłospisie. Kwasy omega-3, bo o nich właśnie mowa, wykazują szeroki wachlarz właściwości prozdrowotnych, na jakich zależy każdemu z nas. Gdzie jednak zdobyć wartościowe źródła? O tym opowiemy w dzisiejszym artykule!

Kwasy omega-3 – źródła czyste jak złoto

Wielu z nas dąży dziś do tego, aby w jadłospisie posiadać produkty jak najwyższej jakości, prosto z ekologicznych upraw i hodowli. Zdarza się jednak, że nie każdy z nas ma możliwość dostępu do najczystszych i najlepszych hodowli ryb morskich. Bowiem to właśnie one są najlepszym i najwydajniejszym źródłem kwasów omega-3.

Poszukując najczystszych omega-3, źródła na jakie możemy natrafić stanowią również niektóre rośliny liściaste oraz roślinne oleje. Jednak warto pamiętać, że nie są one tak dobrze przyswajalne, jak te, które pochodzą z organizmów morskich. Co zatem zrobić, jeśli ryby dostępne w sklepie są z niesprawdzonych i niepewnych źródeł?

Akcja – suplementacja!

Ciekawym rozwiązaniem są dobre suplementy kwasów omega-3. Źródłem bodaj najczystszym spośród wszystkich znanych, są widłonogi arktyczne. Wyciąg z tych organizmów znajdziemy w preparacie CalanOil®.

Ten nowoczesny suplement diety w codziennej zalecanej porcji dostarcza optymalną ilość kwasów tłuszczowych. Dodatkowo zawiera astaksantynę – najsilniejszy znany przeciwutleniacz, który przyczynia się m.in. do spowolnienia procesów starzenia komórek.

Jak to działa? Przekonaj się sam! Wystarczy wejść na stronę producenta (calanoil.pl – omega 3 źródła) i dokonać zamówienia.

Suplement diety CalanOil® możesz podawać również całej swojej rodzinie – w tym również osobom starszym oraz małym dzieciom. W przypadku problemów z połykaniem kapsułek, wystarczy ją naciąć i wycisnąć cenny olej z widłonogów arktycznych na łyżeczkę. Jeżeli nie lubisz rybnego posmaku, wystarczy zmieszać olej z jogurtem lub obficie popić ulubionym sokiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.